• nb

Ansatte

Oversikt over hvem som jobber med hva i USUS. 

Daglig leder

Synnøve Elisabeth Aabrekk
synnove@usus.no -  +47 416 22 807

 

 

 

 

 

Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy TveitanDigital rådgiver
Tlf: 408 51 188
E-post: bodil@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Høibo - USUSSalgs- og markedsansvarlig, marked Norge
Tlf: 984 23 800
Epost: elisabeth@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Erik Engenes

Erik Engenes

Erik Engenes - USUSProsjektansvarlig
Tlf: 909 27 866
Epost: erik@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Hildegunn S. Teinum

Hildegunn S. Teinum

Hildegunn Skage Teinum - USUSWebredaktør visitsorlandet.com
+47 419 08 886
E-post: hildegunn@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Kirsti M. Hjemdahl

Kirsti M. Hjemdahl

Kirsti M. Hjemdahl - USUSForskningsansvarlig
Tlf: +47 954 95 930
Mail: kihj@norceresearch.no
Linkedin-profil

Les mer

Simen Strømme Lian

Simen Strømme Lian

Simen Strømme LianDigital rådgiver
Tlf: 93 03 44 39
E-post: simen@usus.no

Les mer

Siren Fredriksen

Siren Fredriksen

Prosjektleder #SpisSørlandet
Tlf: +47 47 84 45 76
E-post: siren@usus.no

Siren Fredriksen - USUS

Les mer

LagreLagre

Adresse

v/USUS AS
Ny adresse fra 18.sept-17!
Vestre strandgate 26
(5.etg),
4611 Kristiansand
Org nr: 993 995 282

Kontaktpersoner

Følg oss på Facebook

Sertifisering

Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative