• nb
  • en

Kontakt

Her finner du oversikt over oss som er engasjert i USUS:Heidi Sørvig - Usus

Daglig leder

Heidi Sørvig
heidi@usus.no -  +47 480 37 152 - Twitter: @hsorvig

 

 

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Iglebæk Høibo

Marketing - Norway and sales

Les mer

Erik Engenes

Erik Engenes

Marketing - international

Les mer

Inger Hutchinson

Inger Hutchinson

Project and content manager Kristiansand

Les mer


Arild Løite

Arild Løite

Tlf.: 907 97 829
E-post: arild@usus.no

Les mer

Jan Bjørnar Sørensen

Jan Bjørnar Sørensen

Tlf: 477 00 500
E-post: jbs@usus.no

Les mer

Cecilie Andersen

Cecilie Andersen

Tlf: 995 74 214
E-post: cecilie@usus.no

Les mer


Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy Tveitan

bodil-1024x996Digital rådgiver
Tlf: 408 51 188
E-post: bodil@usus.no

Les mer

Inge Dalen

Inge Dalen

Inge Dalen - Usus spesialistKommunikasjonsrådgiver
Tlf: 917 13 690
E-post: inge@usus.no

Les mer

Katy Raines

Katy Raines

Katy Raines - Usus spesialistCRM-ekspert
Tlf. +44 (0) 7786 543593 (England)
E-post: katy.raines@indigo-ltd.com

Les mer

Adresse

v/USUS AS
Ny adresse fra 18.sept-17!
Vestre strandgate 26
(5.etg),
4611 Kristiansand

Kontaktpersoner

Følg oss på Facebook

Sertifisering

Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative