• nb
  • en

Kontakt

Her finner du oversikt over oss som er engasjert i Usus:Heidi Sørvig - Usus

Daglig leder

Heidi Sørvig
heidi@usus.no -  +47 480 37 152 - Twitter: @hsorvig

 

 

Bedriftskontakter


Arild Løite

Arild Løite

Tlf.: 907 97 829
E-post: arild@usus.no

Les mer

Åse Hodne Hørsdal

Åse Hodne Hørsdal

Tlf: 413 53 460
E-post: aase@usus.no

Les mer

Daniel Nordgård

Daniel Nordgård

Tlf: 970 80 611
E-post: daniel@usus.no

Les mer

Geir-Arne Gundersen

Geir-Arne Gundersen

Tlf.: 906 95 268
E-post: geir.arne@usus.no

Les mer

Jan Bjørnar Sørensen

Jan Bjørnar Sørensen

Tlf: 477 00 500
E-post: jbs@usus.no

Les mer

Sissel Strickert

Sissel Strickert

Tlf.: 992 97 689
E-post: sissel@usus.no

Les mer


Spesialister


Åse Hodne Hørsdal

Åse Hodne Hørsdal

Åse Hodne HørsdalLeder Usus-matboksen
Tlf: 413 53 460
E-post: aase@usus.no

Les mer

Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy Tveitan

bodil-1024x996Digital rådgiver
Tlf: 408 51 188
E-post: bodil@usus.no

Les mer

Daniel Nordgård

Daniel Nordgård

Daniel Nordgård portrettRådgiver kultur
Tlf.: 970 80 611
E-post: daniel@usus.no

Les mer

Inge Dalen

Inge Dalen

Inge Dalen - Usus spesialistKommunikasjonsrådgiver
Tlf: 917 13 690
E-post: inge@usus.no

Les mer

Katy Raines

Katy Raines

Katy Raines - Usus spesialistCRM-ekspert
Tlf. +44 (0) 7786 543593 (England)
E-post: katy.raines@indigo-ltd.com

Les mer

Laura Brøvig Vallenes

Laura Brøvig Vallenes

Laura Brøvig Vallenes - Arena UsusRådgiver opplevelsesdesign
Tlf: 958 24 267
E-post: laura@usus.no

Les mer


Synlighet marked

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Iglebæk Høibo

Marketing - Norway and sales

Les mer

Erik Engenes

Erik Engenes

Marketing - international

Les mer

Inger Hutchinson

Inger Hutchinson

Project and content manager Kristiansand

Les mer

Adresse

v/Usus AS
Rådhusgata 6,
4611 Kristiansand

Følg oss på Facebook