• nb
  • en

Kontakt

Her finner du oversikt over oss som er engasjert i USUS:

Synnøve Elisabeth Aabrekk

Daglig leder fra 1.juni 2018
E-post: synnove@usus.no
Tlf: 416 22 807

 

 

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Iglebæk Høibo

Elisabeth Høibo - USUSSalgs- og markedsansvarlig, marked Norge
Tlf: 984 23 800
Epost: elisabeth@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Erik Engenes

Erik Engenes

Erik Engenes - USUSProsjektansvarlig
Tlf: 909 27 866
Epost: erik@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Hildegunn S. Teinum

Hildegunn S. Teinum

Hildegunn Skage Teinum - USUSWebredaktør visitsorlandet.com
+47 419 08 886
E-post: hildegunn@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Inger Hutchinson

Inger Hutchinson

Inger Hutchinson - USUSProsjektleder Barnas By Kristiansand
+ danske barnefamilier
Tlf: +47 97 19 06 44
E-post: inger@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Kirsti M. Hjemdahl

Kirsti M. Hjemdahl

Kirsti M. Hjemdahl - USUSForskningsansvarlig
Tlf: +47 954 95 930
Mail: kirsti.hjemdahl@agderforskning.no
Linkedin-profil

Les mer

Line Kamilla Nygård

Line Kamilla Nygård

Line Kamilla Nygård - USUSTrainee Barnas By Kristiansand
Tlf: +47 47 85 53 93
E-post: line@usus.no
Linkedin-profil

Les mer


Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy Tveitan

Bodil Sandøy TveitanDigital rådgiver
Konst. daglig leder 1.mars-1.juni 2018
Tlf: 408 51 188
E-post: bodil@usus.no
Linkedin-profil

Les mer

Simen Strømme Lian

Simen Strømme Lian

Digital rådgiver
Tlf: 93 03 44 39
E-post: simen@usus.no

Les mer

Siren Fredriksen

Siren Fredriksen

Prosjektleder #SpisSørlandet
Tlf: +47 47 84 45 76
E-post: siren@usus.no

Siren Fredriksen - USUS

Les mer


Arild Løite

Arild Løite

Arild Løite - USUSBedriftskontakt
Tlf.: 907 97 829
E-post: arild@usus.no

Les mer

Jan Bjørnar Sørensen

Jan Bjørnar Sørensen

Jan Bjørnar Sørensen - USUSBedriftskontakt og USUS akademi
Tlf: 477 00 500
E-post: jbs@usus.no

Les mer

Cecilie Andersen

Cecilie Andersen

Bedriftskontakt
Tlf: 995 74 214
E-post: cecilie@usus.no

Les mer

LagreLagre

Adresse

v/USUS AS
Ny adresse fra 18.sept-17!
Vestre strandgate 26
(5.etg),
4611 Kristiansand
Org nr: 993 995 282

Kontaktpersoner

Følg oss på Facebook

Sertifisering

Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative